Personel Alımı

Koç Holding Mayıs Personel Alımı ile 458 İş Başvurusu Açıkladı!

Yazan  | 

Koç Holding bünyesinde çok sayıda personel istihdamı yapılacak. Koç Holding Mayıs personel alımı ilanlarında rekor düzeyde istihdamlar gerçekleşeceği açıklandı.

1984 yılında Rahmi Koç tarafından kurulan firmanın 2003 yılında Mustafa Koç tarafından yönetilmeye devam etmiştir. Şuandaki yönetim kurulu başkanlığını Ömer M. Koç ve Ali Y. Koç tarafından devam etmektedir.

Koç Holding bünyesinde faaliyet sürdüren firmalar arasında; Alfa Romea, Altus, Arçelik, LG, Arctic, Ak inşaat, Avis, Aygaz otogaz, beko, bilkom, birmot, vlomberg, budget, case IH, Ferrari, Fiat, Grundig, Ford, Koçtaç, Otokar, Opeti Mogaz, Lipetgat, Maserati, Setur, sendeo, tat, yapıkredi, tofaş bulunmaktadır.

Koç personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Müracaatlar online olarak yapılabilecektir. Bunun için www.kockariyerim.com adresine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra çıkan ekranda açıklanan iş ilanlarının üzerine tıklayıp, başvuru şartlarını inceleyiniz.

4 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Koç Holding Mayıs 2022 ilanı sayısı 458 olarak açıklanmıştır. Yukarıda sayılan faaliyet alanlarındaki firmalarda istihdamlar yapılabilecektir. Başvuruların bir çoğunda tecrübe şartı aranmayacaktır. Eğitim düzeyinde lise ve dengi okullardan mezun olmak şartı yeterli olmaktadır.

Başvurular nasıl yapılacak? Koç kariyerim sayfası üzerinden başvurular tamamlanacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.