İşçi Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 76 Sürekli İşçi Alacak!

Yazan  | 

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü lise, önlisans ve lisans mezunu olarak 76 daimi işçi statüsünde personel alımı gerçekleştirecek. Detaylar haberimizdedir.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü farklı birçok kadroda İşkur aracılığıyla daimi işçi alımı yapacak. Başvuru yapan adaylardan önlisans kpss p93, lisans kpss p3 puan türünden en az 60 puana sahip olmaları gerekmektedir.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Daimi İşçi Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?

• İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak,

•Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olmak,

• Başvuru yapan ve/veya işe girmeye hak kazanan aday, işyerinde uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde 1 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır.

•Bu kapsamda işe girmeye hak kazanan adaylar İSTANBUL ilinde istihdam edilecektir.

Kıyı Emniyeti İşçi Alımı Kontenjanları Şöyledir;

Gemici (35) Kişi, Lise ve Dengi Lise ve dengi okul mezunu olmak,

Yağcı (25)  Kişi, Lise ve Dengi Lise ve dengi okul mezunu olmak,

Büro Personeli (Memur) (2) Kişi, Ön lisans (Meslek yüksekokulu Deniz Ulaştırma İşletme Bölümü, Deniz ve Liman İşletmeciliği, Denizcilik, Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi, Güverte, Gemi İnşaatı, Gemi Makineleri İşletmeciliği, Marina ve Yat İşletmeciliği, Yat Kaptanlığı, Gemi Makineleri İşletme bölümlerinden birinden ön lisans düzeyinde mezun olmak.)

İkinci Kaptan (6) Kişi, Lisans (Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren denizcilikle ilgili fakültelerinin güverte, deniz ulaştırma işletme mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak),

İkinci Mühendis (6) Kişi, Lisans (Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren denizcilikle ilgili fakültelerinin makine, gemi makineleri işletme mühendisliği ile fakültelerin gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi inşaat mühendisliği, makine mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak),

Mühendis (2) Kişi, Lisans (Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren denizcilikle ilgili fakültelerinin güverte, deniz ulaştırma işletme mühendisliği, makine, gemi makineleri işletme mühendisliği, fakültelerin gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi ve deniz teknolojisi mühendisliği, gemi inşaat mühendisliği, makine mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmak).

Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

İlan şartlarını taşıyan adaylar; 04 Eylül 2023 tarihinde “esube.iskur.gov.tr” internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi 08 Eylül 2023 tür. Yine son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.