İşçi Alımı

Yeni GSB ve MEB İşkur Typ İle 39 Bin 880 Daha İşçi Alımı Müjdesi Geldi!

Yazan  | 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlükleri İşkur Typ aracılığıyla alımlara devam ederken yeni işçi personel alımı duyurusu geldi. Hangi iller haberimizdedir.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü ağustos ayı için işkur aracılığıyla 30 bin personel istihdam edeceğini ilan etmişti. Hangi il ve kontenjanlara daha önceki haberimizden ulaşabilirsiniz. İşkur typ eylül ayı yeni alımlarında birçok yeni il ve ilçeleri olmak üzere toplamda yeni 39 bin 880 işçi personel alımı yapacaktır.

GSB ve Meb İşkur Typ İşçi Personel Alımları Başvuru tarihleri nelerdir?

GSB ve Meb İşkur Typ işçi personel alımında başvuru tarihleri 27 Ağustos tarihinde başlayıp, 01 Eylül 2023 tarihinde sona erecektir. Başvurular işkur adresi üzerinden ve Alo 170 üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. Başvuru yapan adaylar arasından liste yöntemi veya noter kurası sonucu hak kazananlar belirlenecektir.

Hangi iller alım gerçekleştirecektir.?

İşkur Typ işçi personel alımlarını eylül ayı için yeni Manisa, Denizli, Aydın, Konya, Erzurum, Kilis, Aksaray, Giresun, Kahramanmaraş, Tokat, Kocaeli, Rize, Muğla, Kars, Muş, Kayseri ve Antalya olmak üzere 17 yeni il ve ilçede gerçekleştirilecektir.

Başvuru ve detaylı bilgiye işkur adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeni kontenjanlar geldikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayınız.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.