Sözleşmeli Personel Alımı

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli 93 Personel Alımı

Yazan  | 

İnönü Üniversitesi Devlet personel Başkanlığı sitesindeki duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı farklı pozisyonlarda toplamda 93 sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Adaylardan 2016 yılına ait kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak. Ayrıca alımlar KPSS puan sırasına göre gerçekleştirilecek olup adaylara sözlü veya yazılı sınav uygulaması yapılmayacaktır. Bay ve Bayan adaylarda başvurularını gerçekleştirebilirler.  Başvuru yapacak olan adaylar ise başvurularını en geç 28 Nisan 2017 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurularda, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

ADAYLARDA ARANAN DİĞER KOŞULLAR

1. 657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

3. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak.

4. 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. (Bu durum memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak raporla tespit olunur.)

Başvuruda İstenilen Belgeler:

1. Başvuru Dilekçesi (https://www.inonu.edu.tr/tr/cms/personel adresinden ulaşılabilir.)

2. Özgeçmiş

3. 1 Adet Vesikalık Fotoğraf

4. E-devlet üzerinden alınan mezun belgesi çıktısı

5. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

6. KPSS Sonuç Belgesi (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır)

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.