Ek İş İlanları

Hafta Sonu Ek İş

Yazan  | 

EK-isEvde çalışarak ek iş yapan bir çok kişi bulunuyor. Tüm hafta bu işi yapanlarda bulunuyor. Bunun yanında sadece hafta sonu işlerinden sonra ek iş yapanlar bulunuyor. Genelde tüm çalışanlara pazar günleri tatil olmakta. Cumartesi günü de izinli olan kişiler bulunuyor. Bu sayede hafta sonu boş zamanlarında birçok farklı ek işi yaparak para kazananlar bulunuyor. Birçok iş imkanı bulunuyor. Bu yapacağınız işler hem elinizle hem de internette kazanılmakta.

Evinizde yapabileceğiniz el işleri olarak dikiş, boncuk, dantel, tespih, mandal, etiket, nikah şekeri, davetiye katlama gibi işleri sıralayabiliriz. İnternetteki iş fikirlerine bakacak olursak reklam izle kazan, anket doldur kazan, satış ortaklığı, site kurma ve daha birçok iş fikri bulunuyor. Bu yollarla ayda binlerce lira para kazananlar bulunmakta. İnternetten para kazanma ile çok daha fazla para kazananlar bulunuyor.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.