Manşet

Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Yazan  | 

Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Hacettepe Üniversitesi Personel alımı gerçekleştiriyor. Hacettepe Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli olarak, 1 adet Uzman Tabip , 25 adet Hemşire, 7 adet Fizyoterapist, 2 adet Biyolog, 2 adet Çocuk Gelişimcisi, 2 adet Eczacı ve 1 adet Avukat olmak üzere toplamda adet Sözleşmeli Personel alacak. Sizde Hacettepe Üniversitesi ailesine iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan, pozisyon tablosunu, genel koşulları ve ilanın tam metnini inceleyerek daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SOZLEŞMELi PERSONEL ALIMI

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete’de 26566 Sayı ile yayımlanan esaslarn Ek 2. Macldesi (b) bendinde belirtilen yonteme gore Universitemiz Hastaneleri’nde gorevlendirmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (a) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sozleşmeli personel alınacaktrr. (8 Hemşire pozisyonu için ücretler Özel Bütçeden, 17 Hemşire ve diğer pozisyonların ücretleri Döner Sermaye gelirlerinden karlılanacaktır).

Screenshot_4
ARANILAN GENEL KOSULLAR
(1) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
(2) Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümetlerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,
(3) Erkek adaylar igin askerlik ile ilgisi bulunmamak,
(4) 01,01.1980 ve sonrası doğumlu olmak,
(5) 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla gorevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,
(6) Alım yapılacak branşta belirlenen fakülte veya yüksek okullardan mezun olmak,
(7) Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma srtesi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yonetimi tarafından belirlenecek saatlerde gorev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek.

İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.