İşçi Alımı

Devlet Su İşleri İlköğretim Mezunu İşçi Personel Alımı

Yazan  | 

Devlet Su İşleri işçi personel alımı gerçekleştiriyor. Devlet Su İşleri bünyesinde bulunan işçi ihtiyacını karşılamak amaçlı ilköğretim mezunu işçi personel alacak. Sizde Devlet Su İşleri iş başvurusunda bulunmak için alt kısımdaki verilmiş olan, genel nitelikleri, özel şartları ve başvuru bilgilerini inceleyebilirsiniz.

SAMSUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

D.S.İ.7.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 08 Mart 2017
Yayınlanma Tarihi : 27 Şubat 2017

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE: talebe kişisel durumu Eski Hükümlü/TMY olanlar müracaat edebilir. Noter tarafından kura çekimi 20.03.2017 tarihinde Samsun DSİ 7. Bölge Müdürlüğünde (Bahçelievler Mah. İstiklal Cad. No:138 İlkadım/SAMSUN) gün boyunca yapılacaktır. İsteyenler kura çekilişini izleyebileceklerdir.Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi İlgili kamu kurumu tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihten itibaren 10 gün içerisinde Kuruma şahsen müracaat ederek veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Gerçeğe aykırı belge yada beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve ilgili kamu kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere ayrı bir liste halinde kamu kuruluşuna gönderilecektir. .Noter huzurunda çekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara İlgili kamu kurumu tarafından tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvuru alınır.Kuraya tabi bu talebe şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt)

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Bahçelievler Mh. istiklal cd. no:138 İlkadım/SAMSUN 20.03.2017 Gün Boyunca (09:00 – 18:00)

Aranan Nitelikler

Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
Sağlık-Tıp İlk Yardım
Meslek Belgeleri ve Sertifikaları Yangın Eğitim Katılım Belgesi, Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesi, Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesi

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : İSTİKLAL CAD. BAHÇELİEVLER MAH. NO.138
55060 İLKADIM
SAMSUN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALAÇAM, BAFRA, ÇARŞAMBA, HAVZA, KAVAK, LADİK, SAMSUN MERKEZ, TERME, VEZİRKÖPRÜ, ASARCIK, ONDOKUZMAYIS, SALIPAZARI, TEKKEKÖY, AYVACIK/SAMSUN, YAKAKENT, CANİK, İLKADIM, ATAKUM

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli

1 Comment

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.