Memur Alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 422 Memur Alımı Asil ve Yedek Listesi Duyurusu!

Yazan  | 

Adaylara müjdeli haber Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 422 personel alımı sonuç duyurusu ile geldi. Bu kapsamda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 422 memur alımı asil ve yedek listesi ile yeni duyurunun detayları şu şekilde;

8 Şubat ile 21 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen başvuruların ardından KPSS puanı ile gerçekleştirilen adayların belirlendiği asil aday sayısı 422. Yedek aday sayısı ise alım yapılacak kadroların 3 katı olmak üzere belirlendi.

Büro personeli kadrosunda 185 memur alımı gerçekleştirilecek. 185 asil aday belirlendi. 555yedek aday tespit edildi. Diğer kadrolarda ise mühendis olarak istihdam olacağı açıklanmıştı.

Mühendis kadro dağılımından; çevre mühendisi 53 asil 159 yedek aday. inşaat mühendisi olarak 51 asil 153 yedek belirlendi. Şehir planlayıcısı için 30asil 90 yedek belirlendi.

Başvuru sonuçları https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden ilan edildi. Asil adaylar ve yedek adaylar için başvuru işlemleri de resmen başladı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.