İşçi Personel Alımı

Burgan Bank Türkiye Geneli Personel Alımı

Yazan  | 

Burgan Bank Türkiye Geneli Personel Alımı

Burgan Bank personel alımı gerçekleştiriyor. Burgan Bank tüm Türkiye genelinde bulunan şubelerinde personel ihtiyacını karşılamak üzere tüm pozisyonlar dahilinde GENEL BAŞVURU  ilanı ile çok sayıda bankacı adayını bünyesine dahil edecektir. Sizde Burgan Bank ailesine katılarak bankacılık adımlarınızı Burgan Bank dahilinde büyütebilirsiniz ve çok iyi bir bankacılık kariyer sahibi olabilirsiniz. Burgan Bank iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER

“Güçlü bir bölgesel marka olan Kuveyt merkezli Burgan Bank Grubu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren önemli bankacılık gruplarından biri olup, her geçen gün daha fazla sayıda kurumsal, ticari, özel ve perakende bankacılık müşterisine hizmet vermektedir. Yatırım yaptığı beşinci ülke  olan Türkiye’de de Burgan Bank markası ile hizmet verirken, müşterilerinin hedeflerini kendi merkezine koyarak ‘size  odaklı bankacılık anlayışı’ ile  hareket etmekte, bankacılık sektörüne yeni ürün ve hizmetler sunarak müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.”

GENEL BAŞVURU niteliğinde düzenlenmiş bu ilana yapılan başvurular, Kurumumuzda oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Çalışmak istediğiniz bölümü ve ili belirten ön yazı ile başvurunuzu gerçekleştirmenizi rica ederiz.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

GENEL ŞARTLAR:

  • Tam Zamanlı çalışacak Adaylar,
  • Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun) olan adaylar,
  • Tecrübeli veya Tecrübesiz adaylar

Başvurularını gerçekleştirebilirler.

Son Başvurular 20 Haziran 2015 tarihine kadardır. Bu tarihe kadar yapılan başvurular kabul edilecektir. 20 Haziran 2015 tarihinden sonra ilan yayından kaldırılacaktır.

Burgan Bank Türkiye Geneli Personel Alımı İlanına Başvuruda Bulunmak için Alt Kısımdaki bağlantıyı Kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/burgan-bank-a-s/genel-basvuru-is-ilani-i1160626/?tmpsno=1&aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&refno=8735_17959

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.