Banka Personel Alımları

Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı 2015

Yazan  | 

Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı 2015

Burgan Bank yayımlamış olduğu iş ilanı ile bir çok Gişe yetkilisi olmak isteyen bankacı adaylarının yüzünü güldürüyor. Burgan Bank bünyesinin çalışan ihtiyacını gidermek üzere İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu yakasında ki şubelerine gişe yetkilisi alımı gerçekleştiriyor. Size Burgan Bank Gişe Yetkilisi alımı ilanına başvuruda bulunarak bankacılık adımlarınızı Burgan Bank ailesi ile geliştirebilirsiniz. Burgan Bank iş başvurusunda bulunabilmek için, bankanın aradığı şartlara uygun olmanız gerekmektedir. Bankanın aradığı bazı genel ve özel şartlara alt kısımda ulaşabilirsiniz. Verilen bilgiler sayesinde daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı verilen bağlantı yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER:

Güçlü bir bölgesel marka olan Kuveyt merkezli Burgan Bank Grubu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren önemli bankacılık gruplarından biri olup, her geçen gün daha fazla sayıda kurumsal, ticari, özel ve perakende bankacılık müşterisine hizmet vermektedir. Yatırım yaptığı beşinci ülke olan Türkiye’de de Burgan Bank markası ile hizmet verirken, müşterilerinin hedeflerini kendi merkezine koyarak ‘size odaklı bankacılık anlayışı’ ile hareket etmekte, bankacılık sektörüne yeni ürün ve hizmetler sunarak müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.”

İstanbul Anadolu Yakası Şubeleri’nde ve İstanbul Avrupa Yakası Şubeleri’nde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip Gişe Yetkilisi aranmaktadır.

  • 2 yıllık Yüksek Okul veya 4 yıllık Lisans mezunu,
  • En az 1 yıl şube gişe bölümü deneyimi olan,
  • Sahte para eğitimi almış,
  • Cari Hesap İşlemleri ve bağlı mevzuat konusunda bilgi sahibi,
  • Sosyal, girişken, analitik düşünebilen,
  • Seyahat engeli olmayan,
  • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olan

Burgan Bank İstanbul Anadolu Yakası Şubesinde Gişe Görevlisi pozisyonuna başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/burgan-bank-a-s/anadolu-yakasi-gise-yetkilisi-is-ilani-i1194024/?tmpsno=1&aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&refno=8735_17959

Burgan Bank İstanbul Avrupa Yakası Şubesinde Gişe Görevlisi pozisyonuna başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/burgan-bank-a-s/avrupa-yakasi-gise-yetkilisi-is-ilani-i1258172/?tmpsno=1&aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&refno=8735_17959

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.