Eleman Alımı

Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı

Yazan  | 

Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı

Büro Görevlisi Alımı Son Başvuru : 23.10.2013
İl BURDUR İlçe TEFENNİ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar Sertifikası – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1) En az 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, 2) İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme sınavında 2012-2013 Yılı KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 3) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 4) Tefenni İlçe sınırlarında ilan tarihinden (11.10.2013) önce ikamet ediyor olmak. 5) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. 6) Bilgisayar sertifikasına sahip olmak. 7) İşin niteliği ve vakfın ihtiyacı gereği bayan aday olmak. Not: www.tefenni.gov.tr adresinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Son Başvuru : 23.10.2013
İl BURDUR İlçe TEFENNİ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – B sınıfı ehliyeti olmak ve aktif olarak araç kullanmak. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1) En az 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, 2) İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme sınavında 2012-2013 Yılı KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 3) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 4) Tefenni İlçe sınırlarında ilan tarihinden (11.10.2013) önce ikamet ediyor olmak. 5) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. 6) En az (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak. 7) İşin niteliği ve vakfın ihtiyacı gereği erkek aday olmak. Not: www.tefenni.gov.tr adresinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz

kaynak:memurlar.net

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.