Sözleşmeli Personel Alımı

Artvin Çoruh Üniversitesi 60 KPSS ile 32 Memur Alımı Açıkladı!

Yazan  | 

Artvin Çoruh Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı açıklandı. Müjdeli haber sonrası Artvin Çoruh üniversitesi 60 kpss ile memur alımı ilanına başvuru şartları, kpss şartı ile yaş şartı detaylarını işçi personel alımı detaylarını aktarıyoruz.

Başvuruda yaş şartı aranacak mı belli oldu. Unvan detaylarına göre başvurulardan 30 ve 35 yaş şartı aranacak. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartında ise en az 60 ve üzeri puana sahip olmak gerekli olacak.

Başvuru Genel Şartları Nedir?

657 sayılı DMK’nın 48. maddesindeki genel şartları taşımak, T.C vatandaşı olmak, yaş şartını taşımak ve başvuru yapılacak olan unvandaki öğrenim şartlarına sahip olmak, TCK 53. maddede belirtilen suçlardan mahkum olmamak, askerlik durumu itibari ile askerlik ile ilgisi olmamak. Diğer başvuru şartlarını ilan kılavuzundan ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

İlan kılavuzu için  tıklayın

Başvurular ne zaman başlayacak ve son başvuru tarihi ne zaman. Adaylar ilana başvuru için Artvin Çoruh Üniversitesi başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Personel dairesi Başkanlığına şahsen yada posta ile başvuru yapılabilecektir. İlan tarihinden itibaren 15 gün içinde başvuru yapılabilecektir.

Başvuru ne zaman başlayacak? 26 Temmuz 2023 tarihinde başvuru başladı.

Son başvuru tarihi nedir? Son müracaat 09 Ağustos 2023 olarak açıklandı.

Sonuçlar ne zaman açıklanacak 24 Ağustos 2023 tarihinde açıklanacaktır.

Başvuru nasıl yapılacak? Online başvuru var mı? Başvurular şahsen yapılacak ve posta faks gibi başvurular kabul edilmeyecektir.

Alım yapılacak kadrolar;

Büro personeli, Kütüphaneci, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Mobilya teknisyeni, tesisat teknisyeni, destek personeli, aşçı, temizlik görevlisi kadrolarında alım olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.