Sözleşmeli Personel Alımı

2 Üniversite 29 Farklı Kadrolarda Sözleşmeli Personel Alımı İlanı!

Yazan  | 

Resmi gazetede ilan edilen duyuruda 2 Farklı üniversiteye farklı kadrolarda toplamda 29 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Detaylar haberimizdedir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 3 sözleşmeli bilişim personeli ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi büro personeli, avukat, sağlık teknikeri, koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli (bakım ve onarım), destek personeli (temizlik) gibi farklı kadrolarda 26 sözleşmeli personel alımı olmak üzere toplamda iki üniversite 29 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Başvuru yapacak adayların lise, önlisans, lisans 2022 Kpss puanına sahip olmaları gerekmektedir.

Üniversiteye Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

-657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki şartları taşımak,

-İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bilişim personeli için başvuru yapacak adaylardan Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,

-2022 Kpss p93 puan türünden en az 60 puana sahip olmak, Bilişim personeli için 2022 kpss p93 puan türünden en az 70 puana sahip olmak başvuru genel şartları arasında sayılmıştır.

Başvuru tarihleri ne zaman?

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvuru tarihleri 29 Ağustos 2023 tarihinde başlayıp, 13 Eylül 2023 tarihinde sona erecektir. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli için başvuru tarihi 29 Ağustos 2023 tarihinde başlayıp, 29 Eylül 2023 tarihinde sona erecektir.  İzmir Katip Çelebi Üniversitesi başvuru yeri Üniversitenin “https://bilisimbasvuru.ikc.edu.tr” adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi personel alımı için adaylar Üniversitenin “www.bilecik.edu.tr” adresinden başvuru formunu temin edip, Üniversitenin Yazı İşleri ve Belge Yönetimi Şube Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

İki Farklı Üniversitenin Kontenjanları Şu Şekildedir;

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bilişim personeli

Kıdemli Yazılımcı 1 Kişi, Tam Zamanlı,
Yazılım Geliştirme Uzmanı 2 Kişi, Tam Zamanlı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi sözleşmeli personeli,

Büro Personeli 6 Kişi,

Avukat 1 Kişi,

Sağlık Teknikeri 1 Kişi,

Koruma ve Güvenlik Görevlisi 4 Kişi,

Destek Personeli (bakım ve onarım) 7 Kişi,

Destek Personeli (temizlik) 7 Kişi,

Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.