İşçi Personel Alımı

Ordu Üniversitesi 15 Koruma Güvenlik ve Destek Personeli Alacak!

Yazan  | 

Ordu Üniversitesi Rektörlüğü’nün resmi gazetede ilan ettiği duyuruda 15 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Detaylar haberimizdedir.

Ordu Üniversitesi kadın/erkek koruma ve güvenlik görevlisi (4) ve destek personeli (temizlik) (11) olmak üzere toplamda 15 sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru yapacak adaylardan lise, önlisans, lisans Kpss (B) grubu P93 ve P94 puan türlerine sahip olmaları istenmektedir.

Başvuru şartları nelerdir?

-Başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını aşmamış olmak,

-2022 Kpss p93 ve p94 puan türüne sahip olmak,

-Koruma ve Güvenlik Görevlisi için başvuru yapacak adayların en az 170 boyunda olmak,

-657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak başvuru genel şartları arasında sayılmıştır.

Başvuru tarihleri ne zaman?

Ordu Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvuru tarihleri 28 Ağustos 2023 tarihinde başlayıp, 11 Eylül 2023 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak adaylar Ordu Üniversitesinin Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kadrolar şöyledir;

Destek Personeli  Ordu Altınordu (5) Kişi, Mesudiye (1) kişi,  Gölköy (2) Kişi, Aybastı (2) Kişi, Ulubey (1) Kişi,

Koruma ve Güvenlik Görevlisi   Gölköy (2) Kişi, Aybastı (2) Kişi olarak toplamda 15 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir.

Detaylar ve daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayınız.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.