İş Başvurusu

Zuhal Koleji Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Yazan  | 

zuhal-koleji-300x300-300x300Zuhal Koleji’nde çalışmak ister misiniz? Zuhal Koleji iş başvurusu ve Zuhal Koleji personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Zuhal Koleji insan kaynaklarını araştırdık. Zuhal Koleji iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Özel Zuhal Koleji; Milli Eğitimin Temel Amaçları doğrultusunda, milli, manevi, kültürel ve bilimsel değerleri benimseyen; aklı, pozitif bilimlerle, gönlü, insan sevgisiyle dolu; ailesini ve vatanını seven, herkesi kendi konumunda kabul eden, bugünün küçüklerini yarına hazırlamak üzere 2000 yılında açılmıştır.
Kurulduğu tarihten bu güne kadar bölgesel ve ulusal birçok başarıya imza atan Özel Zuhal  Koleji, özellikle Fen ve Anadolu Liseleriyle özel okullar sınavlarında elde ettiği derecelerle adını Türkiye’ye duyurmuştur.

Özel Zuhal Koleji, Eğitim sektöründe aranan ve tercih edilen bir marka olarak, binlerce öğrenciye eğitim ve yüzlerce çalışana da iş imkânı hazırlayarak, eğitime ve istihdama ciddi bir kaynak oluşturmuştur.
Temel olarak; geleceğe güvenle bakan, özgür düşünceli, dünya ile bütünleşen, çevresine ve topluma saygılı, araştırmacı ve girişimci nesiller yetiştirmeye devam eden kurum, Türkiye’nin en saygın kurumları arasında yerini almıştır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.