İş Başvurusu

Zara İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

Zara-logo-ECC97652AE-seeklogo.com_Zara’da  çalışmak ister misiniz? Zara iş başvurusu ve Zara personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Zara insan kaynaklarını araştırdık. Zara iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bir İspanyol markası olan Zara Amancio Ortega ve Rosalia Mera tarafından 1975 yılında kurulmuştur. Mağazaları genelde özenle seçilmiş büyük alanlara konumlandırılmaktadır. Dünyanın en büyük 3 giyim şirketinden biri olmayı başarmıştır. Günümüzdeki mağaza sayısı dünya genelinde toplam 1671 tanedir. Ülkemizde ise sadece 31 mağazası vardır. Zara grubunun sahibi İnditex grubudur. Mağazalarda kadın ve erkek giyim, ayakkabı, kozmetik ve aksesuarları, iç giyim ve çocuk giyimi ürünleri satılmaktadır. Hatta bazı ülkelerde çocuk giyim için ayrı Zara Kids adı altında mağazaları bile vardır. Giyim harici bir de ev tekstiline el atmışlardır. Zara Home adı ile ev tekstili mağaza zincirinide oluşturmuşlardır.

Başvuru İçin Buraya Tıkla

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.