Manşet

Vakıf Emeklilik Personel Alımı 2016

Yazan  | 

Vakıf Emeklilik Personel Alımı 2016

Vakıf Emeklilik personel alımı gerçekleştiriyor. Vakıf Emeklilik bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Genel Başvuru İlanı ile personel alacak. Sizde Vakıf Emeklilik iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilir ve alt kısımda bulunana başvuru linki ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER

Vakıf Emeklilik Ailesi olarak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın gelecek hayalleri için çalışıyoruz.

Son dönemlerin en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olan Bireysel Emeklilik sektöründe; liderliğini pekiştirmiş, büyüyen, sektörün güven ve desteğini kazanmış şirketimizin yenilikçi, rekabetçi ve paylaşımcı ortamına özveriyle çalışacak, genç ve dinamik takım arkadaşlarını dahil etmek istiyoruz.

İŞ TANIMI

Siz de büyüyen bir sektörde büyüyen şirketimizde yer almak istiyorsanız, güncel özgeçmişiniz ile birlikte görev almak istediğiniz departmanı ön yazınızda belirterek genel başvuru yapabilirsiniz.

Tecrübe:
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi:
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Firma Sektörü:
Sigortacılık
Departman:
Genel Başvuru
Çalışma Şekli :
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi:
Uzman
Personel Sayısı:
(Belirtilmemiştir)
Ülke/Şehir:
İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

İlana başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-emeklilik-a-s-genel-basvuru-1054848?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1054848&refno=13684_2246

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.