Personel Alımı

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı 121 Personel Alımı Yapacak!

Yazan  | 

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Genel Müdürlüğü tarafından ağustos ayı 2023 yılı içerisinde ilan edilen duyuruda personel alimi gerçekleştirecek. Kimler başvuru yapabilir haberimizin devamındadır.

TPAO tarafından yürütülen faaliyetler gereğince doğan personel ihtiyacını karşılamak üzere, merkez ve taşra teşkilatlarına farklı branşlarda mühendis kadrosuna toplam 121 (Lisans mezunu) personel alımı gerçekleştirilecek.

Hangi kadrolara kaç kişi alınacak?

Türkiye Petrolleri Ankara, Adıyaman ve Batman olmak üzere üç ilde mühendis kadrosunda alım gerçekleştirecektir. Kadrolar ise;

Petrol ve Doğalgaz Mühendisi (55 işçi),

Jeoloji Mühendisi ( 24 işçi)

Jeofizik Mühendisi (12 işçi),

Makine Mühendisi (11 işçi),

Elektrik Mühendisi (7 işçi),

İnşaat Mühendisi (6 işçi),

Harita Mühendisi (3 işçi),

Metalurji Mühendisi (2 işçi),

Uzman Yardımcılığı (1 işçi) alımı yapılacaktır.

Başvuru tarihi ve şartları nelerdir?

Başvuru yapacak adaylar Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi “www.iskur.gov.tr” üzerinden başvurularını yapabileceklerdir. Başvuru tarihi ise 01.08.2023 tarihinde başlayıp, 07.08.2023 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapacak adaylarda lisans mezunu olmak ve sınav ilan tarihi itibariyle 40 yaşını aşmamak şartı aranmaktadır. Yine erkek adaylarda askerlikle ilişiği bulunmamakta aranan şartlardandır. Adaylarda aranan diğer niteliklerden birisi de “B” sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, v.b.) uygulamalarını iyi derecede kullanabilmektir.

İlan detayları için bizi takip etmeyi unutmayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.