İş Başvurusu

Türk Hava Yolları İş Başvurusu

Yazan  | 

thy-personel-alimlari-300x208THY’de çalışmak ister misiniz? THY iş başvurusu ve THY personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için THY insan kaynaklarını araştırdık. THY iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Türk Hava Yolları ülkemizin ulusal hava yolu şirketidir. Merkezi Atatürk Havalimanı’nda bulunan THY’nin uçuş yaptığı ülkeleri şöyle sıralayabiliriz; Güney ve Kuzey Amerika, Güney Afrika, Kuzey Afrika, Uzak Doğu, Orta Doğu ve Avrupa’dır. Diğer firmalara göre oldukça lüks olan THY’nin 211 yılında uçurduğu insan sayısı 32.621.641 kişidir. 2011 yılında toplanan verilere göre dünyanın en büyük dokuzuncu hava yolu şirketi seçilmiştir. Günümüzde 36 iç ve 193 dış hat olmak üzere toplam 229 ayrı noktaya seferi bulunmaktadır. Bu verilerle Avrupa’da 3. sıraya yerleşmiştir. İlk uluslararası seferini Atina’ya 12.02.1947 yılında yapmıştır.

http://www.turkishairlines.com/tr-cy/corporate/human_resources/job_opportunities.aspx

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.