İşçi Alımı

Tülomsaş İşçi Alımı

Yazan  | 

Tülomsaş İşçi Alımı

Tülomsaş İşçi alımı gerçekleştiriyor. Tülomsaş bünyesinin işçi ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli pozisyonlarda işçi alımı gerçekleştiriyor. Tülomsaş 1 adet Resepsiyon Görevlisi, 1 adet Veri giriş Operatörü, 1 adet Vinç Operatörü ve 1 adet kaynak operatörü olmak üzere toplamda 4 adet işçi alacak. Sizde Tülomsaş ailesine bu pozisyonlar dahilinde katılmak için aşağıda verilen bilgileri inceleyebilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TÜRKİYE LOKOMOTİF VE MOTOR SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ESKİŞEHİR

Daimi İşçi Alımı İlanı

Kurumumuza aşağıda belirtilen mesleklerde 2 adet engelli daimi işçi alınacaktır. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığı ile alım yapılacaktır. İşgücü talep şartları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 13.10.2015 tarihinde yayımlanmıştır. İsteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

STATÜSÜ MESLEĞİ ADET TAHSİLİ İSTENEN EĞİTİM SERTİFİKASI
ENGELLİ RESEPSİYON GÖREVLİSİ (ÖN BÜRO ELEMANI) 1 LİSE RESEPSİYON VE ÖNBÜRO HİZMETLERİ KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI
ENGELLİ VERİ GİRİŞ OPERATÖRÜ 1 LİSE BÖLÜM: BİLGİSAYAR İŞLETİMİ- BİLGİ İŞLEMBİLGİSAYARBİLGİSAYAR DONANIMBİLGİSAYAR YAZILIMBİLİŞİM TEKNOLOJİS

TÜRKİYE LOKOMOTİF VE MOTOR SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ESKİŞEHİR

Daimi İşçi Alımı İlanı

Kurumumuza aşağıda belirtilen mesleklerde 2 adet eski hükümlü daimi işçi alınacaktır. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şeklide Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığı ile alım yapılacaktır. İşgücü talep şartları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 13.10.2015 tarihinde yayımlanmıştır. İsteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

STATÜSÜ MESLEĞİ ADET TAHSİLİ İSTENEN EĞİTİM SERTİFİKASI
ESKİ HÜKÜMLÜ KAYNAK OPERATÖRÜ 1 ÖN LİSANS KAYNAKÇILIK KALFALIK
ESKİ HÜKÜMLÜ VİNÇ OPERATÖRÜ 1 LİSE İŞ MAKİNESİ KULLANMA

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.