Manşet

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Personel Alımı

Yazan  | 

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Personel Alımı

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü personel alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere araştırma ve teknisyen pozisyonlarında personel alımı yapacak. Teknisyen Pozisyonunda 29 adet personel ve Araştırmacı pozisyonunda 114 adet personel olmak üzere TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü toplamda 143 adet personel alacaktır. Sizde TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü bünyesine katılmak için , alt kısıımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, başvuru sırasında istenilen belgelere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurular 27 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat 17:00 a kadar yapmanız gerekmektedir.

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Teknisyen Alımı ilanını daha ayrıntılı incelemek için ve başvuruda bulunmak için buraya tıklayınız.

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Araştırmacı pozisyonunda başvuruda bulunmak için ve daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için buraya tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.