İş Başvurusu

Teknosa İş Başvurusu Ve İşçi Personel Alımı

Yazan  | 

TeknoSA-300x300-300x300Teknosa İş Başvurusu ve Personel Alımı

Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden birisi olan Teknosa 2013 yılı içinde bünyesinde var olan açık pozisyonlara uygun personel alımlarını kendi internet sitelerinden yani, teknosa(.)com üzerinden gerçekleştirmektedir.

2012 yılında yapılan sayımlar neticesinde tam 75 ilde tüketicinin hizmetine açtığı 283 mağaza ile Türkiye’nin en büyük teknoloji marketleri zincirini oluşturan TeknoSA, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana gibi büyük şehirlerin yanında Muğla,

K.Maraş ya da Siirt gibi şehirlerde de personel alımlarına devam etmektedir.

TeknoSA’da iş başvurusu yaparak geçiminizi sağlamak istiyorsanız, İnternet adreslerinde yer alan “İnsan Kaynakları” bölümünden ilgili açık pozisyonlara gerekli bilgileri doldurarak online bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Uygun görüldüğü taktirde yetkililer tarafından iletişime geçilerek gerekli konuşmalar gerçekleştirilecektir. Eğer Açık pozisyonlarda kendinize uygun herhangi bir iş yok ise “Genel İş Başvuru Formu” yardımı ile de iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.teknosa.com/KurumsalSayfalar/Turkce/OnlineBasvuru.aspx

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.