Eleman Alımı

TEDAŞ İşçi Personel Eleman Alımları 2015

Yazan  | 

TEDAŞ İşçi Personel Eleman Alımları 2015

TEDAŞ İşçi Personel Eleman Alımları yapıyor. Sizde TEDAŞ ta işe başlayarak iyi bir kariyer olanağı sağlayabilir ve iyi bir ücret alabilirsiniz. TEDAŞ Personel Eleman alımı ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan bilgileri kullanabilir ve linklere tıklayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

TEDAŞ Ankara Engelli İşçi Alımı

TEDAŞ İşçi alımları yapıyor. TEDAŞ boşta bulunan kadrolarını doldurmak üzere 3 adet Engeli Elektrik Tesisatı Ve Pano Monitörü Teknisyeni/Elektrik Teknisyeni alımı yapacaktır. Alt kısımda verilmiş olan linke tıklayarak, Genel niteliklere, Başvuru bilgilerine, Özel şartlara, Başvuru sırasında istenilen belgelere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

TEDAŞ Ankara Engelli İşçi Alımı İlanına Başvuruda bulunmak için ve daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için buraya tıklayınız.

TEDAŞ Ankara İşçi Alımı

TEDAŞ İşçi alımı yapıyor. TEDAŞ bünyesine dahil etmek üzere 1 adet Elektrik Tesisatı Ve Pano Monitörü Teknisyeni/Elektrik Teknisyeni alacaktır. Alt kısımda verilmiş olan linke tıklayarak Genel bilgilere, başvuru bilgilerine, genel niteliklere, özel şartlara ve istenilen belgelere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

TEDAŞ Ankara İşçi Alımı ilanına başvuruda bulunmak için ve daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız.

6 Comments

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.