İş Başvurusu

Rodi Mood İş Başvurusu İşçi Personel Alımı

Yazan  | 

rodi-mood-logoRodi Mood’da çalışmak ister misiniz? Rodi Mood iş başvurusu ve Rodi Mood personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Rodi Mood insan kaynaklarını araştırdık. Rodi Mood iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Özellikle gençler tarafından tercih edilen Rodi Mood Türkiye’nin bir çok ilinde açmış olduğu satış mağazaları ile büyümesini sürdürmektedir. Rodi Giyim Sanayi Tic. A.Ş. adıyla kurulan ve tekstil sektöründe pazarlama dağıtım ve satış faaliyetlerini sürdürmektedir.
Personel alımlarını kariyer.net üzerinden yapmaktadır. Bugün itibariyle modelist, tasarımcı, mağaza müdürü, planner, tasarım asistanı, part time satış danışmanı ve yurt dışı bölge müdürü alımı yapan Rodi Mood yapacağı mağaza müdür alımlarını Kırıkkale, Kastamonu ve Şanlıurfa mağazaları için yapmaktadır. Rodi Mood ile çalışmak ve kariyerni bu kurumda devam ettirmek isteyenler internet üzerinden online cv yollayarak başvuruda bulunabilirler.
Rodi Mood iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.