İş Başvurusu

Pronet Güvenlik İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

Pronet Güvenlik’te çalışmak ister misiniz? Pronet Güvenlik iş başvurusu ve Pronet Güvenlik personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Pronet Güvenlik insan kaynaklarını araştırdık. Pronet Güvenlik iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İnsan Kaynağı, kurumların rekabette fark yaratabileceği en önemli varlığı olup, kurumun sürekli gelişimini gerçekleştirecek olan bu kaynağın etkin ve verimli değerlendirilmesi, başarının anahtarıdır.

İşletmelerin temel gücü olan insan; şayet doğru bir şekilde çalıştırılıp doğru projelerde görevlendirilirse, ancak fark yaratanların ayakta kalacağı dönemde güçlü ve sağlam adımlar ile yere basmak mümkün olacaktır. Bu felsefeden yola çıkan kurumumuz çalışanın seçme yerleştirme süreçlerine hassasiyetle eğilmektedir. ‘ Önce İnsan ’ felsefesiyle hareket ederek geleceğimize çalışanlarımızla birlikte gelişerek ve öğrenerek yürüyoruz.

Kurumumuzun varoluş amacından yola çıkıp, günümüzde getirdikleri ve gelecekte oluşturmak istediklerini gözden geçirip temel kaynağımız olan insan ile müşteri odaklı hizmet anlayışımızı birleştirmeye çalıştık.

İnsan kaynakları seçme yerleştirme süreçlerimizde tüm adaylarımıza eşit fırsatlar tanıyarak objektif değerlendirme süreçlerini yönetiyoruz. Adaylarımızın iş başvurularını hassasiyetle değerlendirip, kurum kültürümüze ve söz konusu göreve uygun kişileri kurumumuza kazandırıyoruz. İşe alınan adaylarımızın oryantasyon eğitimine dahil olmasını sağlayıp görevini eğitilmiş ve donanımlı bir şekilde yürütmesine önem veriyoruz. Başarılı olan çalışanlarımızın maddi ve manevi takdir edilmesine ve ödüllendirilmesine fırsat tanıyoruz. Çalışanlarımızın kişisel gelişimine vermiş olduğumuz önem sonucu hizmet kalitemiz arttığı gibi çalışanlarımızın kariyer planlarının oluşturulmasına da olanak sağlıyoruz..

Çağdaş İnsan Kaynakları politikalarını oluşturarak kurumumuzda başarı odaklı, birbirini destekleyen kurum kültürünün olgunlaşmasına önem veriyoruz. Tüm bu değerlerin sonucunda da huzurlu, barışçı ve ekip çalışmasının yaygınlaştığı bir kültür içerisinde çalışanlarımız ve müşterilerimizle sağlıklı iletişimin oluşmasını hedefliyoruz. Hedefimize giden yolda Pronet ethik değerleri içerisinde;  güvenilir, dürüst, çalışkan, müşteri odaklı değerlerimizden yola çıkarak kaliteli hizmeti ethik değerlere sahip çalışanlarımızla sunuyoruz.

Amacımız, kurumumuzun değerleri doğrultusunda çalışanlarımıza perspektif çizip rotamızı doğru bir şekilde belirlememizin yanı sıra çalışanlarımızla birlikte geleceğe emin adımlarla ilerleyebilmektir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.