İş Başvurusu

McDonald’s İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

mc-donalds1-300x227McDonald’s’ta çalışmak ister misiniz? McDonald’s iş başvurusuve McDonald’s personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için McDonald’s insan kaynaklarını araştırdık. McDonald’s iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

McDonald’s 1 gün içinde yaklaşık 60 milyon müşteriye hizmet sunan dünyanın en büyük fast food şirketidir. Genellikle menüsünde hamburger, patates kızartması ve soğuk içecekler bulunmaktadır. Tarihine bakacak olursak ilk McDonald’s, Richard ve Maurice McDonald tarafından 1940 yılında San Bernardino şehrinde açıldı.  İçerisindeki en önemli unsurlardan biri personellerine verdiği eğitimdir. Çalışanlar ve işletmecileri, sistemlerini en güzel şekilde öğrenmek için hazırladıkları eğitim programına tabi tutulurlar. Bir McDonalds işletmecisi olmak istiyorsanız restaurantınız açılmadan yaklaşık 8-12 ay arası bir eğitimden geçmek zorundasınız. Eğitimi aldıktan sonra son aşamayı Chicago’daki Hamburger Üniversitesinde tamamlarsınız.

http://www.mcdonalds.com.tr/Kurumsal/InsanKaynaklari/

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.