Personel Alımı

Madame Coco Personel Alımı 2017

Yazan  | 

Madame Coco Türkiye piyasasında büyük bir yere ve ilgiye sahiptir. Ayrıca kendi rakipleri arasında da oldukça nitelikli bir firma diyebiliriz. Birçok ilde kendisine yeni şubeler açan ve kalitesi ile kendisini gösteren Madame Coco 2017 yılında da yeni kişileri işe alacağını ve istihdamlara devam edeceğini açıkladı. Bir önceki yıl da olduğu gibi 2017 yılında da bir çok kişiye iş alanı sağlanacaktır .

Madame Coco personel alımı 2017 yılında kaç kişi ile yapılacak henüz bilmiyoruz ancak; internet üzerinde birçok ilanın olduğunu görebilirsiniz. 2011 yılında piyasaya girmiş olan bir firmaya göre 100’lerce yeni iş ilanları olan Madame Coco firmasının ilerleyen günlerde de yeni ilanlar yapacağını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Peki ya Madame Coco personel alımı 2017 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak ? İşte pozisyonlar:

– Mağaza Müdürü,

– Depo Personeli,

– Engelli Satış Danışmanı,

– Mağaza Depo Personeli,

– Satış Danışmanı,

– Bölge Müdürü (Trakya),

– Reyon Yöneticisi.

Madame Coco personel alımı 2017 yılında bunlarla yapılacaktır. Ayrıca bunların haricinde de daha onlarca iş ilanı bulunmaktadır. Bunların her birini değerlendirecek olan firma yeni alımları içinde sürekli yeni ilanlar ekleyecektir. İnternet sitemizi takip ederek güncel bilgi alabilir ayrıca iş fırsatlarını da kaçırmamış olursunuz. Yukarıda vermiş olduğumuz iş ilanları ile ilgili olarak bilgi almak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

https://www.secretcv.com/firma/madame-coco-parisli-ev-butigi-is-ilanlari

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.