İş Başvurusu

Koska İşçi Personel Alımı

Yazan  | 

Koska İşçi Personel Alımı

Koska

Koska

Koska Helva İşçi Personel Alımı Yapıyor.Sizde Koska İle  Çalışmak İstiyorsanız Yazımızda Vereceğimiz Bilgileri Okuyarak Alt Kısımda Bulunan İş Başvurusu Formuna Tıklayarak Başvuru Formunu Göndermiş Olursunuz.

Müşterilerine tam 90 yıldır hizmette bulunan Koska helva, pekmez, tahin vb. birçok ürünü vardır. En bilinenleri bunlar olan Koska adını satıldığı mağazanın hemen aşağısındaki yolun adından oluyor. Tabi müşterilerinde yapılan helvaları bu şekilde anıyor.

Çok bilinen bir marka olan Koska  1974’de Topkapı Sarayı’nda kurulan fabrikalarda helvadan başka reçel, lokum ve  koz helva da üretilmeye başlanmıştır. Böylece git gide büyüyen Koska dünyaca da bir üne sahiptir. Teknolojilerinde gelişmiş olması üretimi bayağı hızlandırmıştır. Modern bir endüstriye sahip olduğu için bir adım öndedirler. Üretimlerini gayet hızlı yaptıkları için yoğun talep görmektedir. Yenileşen sanayiyi de iyi kullanan Koska firması rakipleriyle de gayet destekleyici biçimdedir. Staj olanakları da sunun bu firmaya sizde stajyer olarak girebilirsiniz.

Koska İşçi Personel Alımı İş Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya tıklayınız.

4 Comments

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.