Personel Alımı

Konya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı

Yazan  | 

Konya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı

sosyal yardım copyKonya Yalıhüyük SYDV Personel Alımı Yapılacaktır. Detaylı Bilgi İçin Alt Kısmı okuyunuz.

  • Adaylar, başvurulan pozisyon için mülakat listesi açıklanıncaya  (mülakat  listesine  girilmesi durumunda   mülakat sonuçlanıncaya) kadar başka bir pozisyona başvuramazlar.
  • Adaylar tarafından yapılacak online başvuru “ön başvuru” niteliği taşıyacak olup; Vakıflarca özel şartlar bölümünde istenen evraklar süresi içinde teslim edilmeden, adaylar mülakata çağırılmayacaktır.

 

1 ADET BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 24.10.2013
İl KONYA İlçe YALIHÜYÜK Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – SYD VAKIFLARI PERSONELİNİN NORM KADRO STANDARTLARI,İŞ TANIMLARI,NİTELİKLERİ ÖZLÜK HAKLARI VE ÇALIŞMA ŞARTLARINA İLİŞKİN ESASLARIN 8.MADDESİ UYARINCA VAKFIMIZDA BOŞ OLAN 1 ADET BÜRO GÖREVLİSİ KADROSUNA 1 PERSONEL ALINMASI ,ALINACAK PERSONELİN EN AZ BİR YILDIR YALIHÜYÜK DE OTURUR OLMASI VE YALIHÜYÜĞÜ TANIYOR OLMASI(ADRESE DAYALI NÜFUS KAYIT SİSTEMİNDEN BELGE İSTENECEKTİR),2012-2013 KPSS BELGESİ VE ÜNİVERSİTE DİPLOMASI İSTENECEKTİR.

Kaynak:ilan.memurlar.net

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.