İş Başvurusu

Koçtaş İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

koctaslogoKoçtaş’ta çalışmak ister misiniz? Koçtaş iş başvurusu ve Koçtaş personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Koçtaş insan kaynaklarını araştırdık. Koçtaş iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Koçtaş Koç Holding’e bağlı yapı malzemeleri üretip ve bunları satan bir firma. Koç Holding’in ilk şirketlerinden birisi olan Koçtaş 1955 yılında kurulmuştur.

1996 yılına kadar alanında sadece toptancı olarak devam eden şirket, hem bayi hemde büyük inşaat projelerine hizmet sundu. 96 yılının sonunda aldığı kararla perakende satışı da yapmaya başlayan Koçtaş ilk ev geliştirme ürünleri satan mağazasını İzmir Bornova’da aynı yıl içinde açtı. Daha sonra İzmir Balçova, Antalya ve Bodrum mağazalarıyla da büyümesinin arkasını getirdi.

2000 yılında Kingfisher B&Q firması ile yaptıkları anlaşma ile yeni bir şirket kurdular ve bu şirketin adı Koçtaş olarak kaldı. En büyük mağazasını İstanbul Kartal’da 2001 yılında faaliyete geçirdiler. Bu mağaza tam on bin metre karelik bir alana sahip.

İş Başvurusu Yap

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.