İş Başvurusu

Kiler Market İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

Kiler-Market-LogosuKiler Market’te  çalışmak ister misiniz? Kiler Market iş başvurusu ve Kiler Market personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Kiler Market insan kaynaklarını araştırdık. Kiler Market iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kazançlı alış-verişin adresi Kiler Market, kurulduğu günden bu yana 32 ilde, 200’den fazla mağaza ile Türkiye’nin en büyük yerli sermayeli perakende zinciri olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti odaklı, pazardaki en hızlı büyüyen, en dinamik ve en verimli şirket olma vizyonu ile sahip olduğu ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi ve Uluslar Arası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgeleri ile kaliteden, sağlıktan ve gıda güvenliğinden taviz vermeksizin ürettiklerini müşterilerine sunuyor.

Yürüttüğü ‘Müşteri Aşkı’ politikası ile hem mağazalarında hem de ürünlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ismini kalite markası yapmaya devam eden Kiler Market, gelişime açık adaylardan iş başvurusu kabul ediyor.

Siz de Kiler Ailesinin binlerce eğitimli çalışanından biri olmak istiyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kiler Market’e iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.