Belediye İşçi Personel Alımları

Isparta Belediyesi İşçi Alımı

Yazan  | 

Isparta Belediyesi işçi alımı gerçekleştiriyor. Isparta Belediyesi bünyesindeki işçi ihtiyacını karşılamak amaçlı 1 kişilik pozisyon ile Greyder Operatörü alımı yapacak. Sizde Isparta Belediyesi iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara ve başvuru bilgilerine ulaşarak daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ISPARTA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

ISPARTA BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 06 Şubat 2017
Yayınlanma Tarihi : 26 Ocak 2017

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; – Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara duyurulacaktır. Not: BAŞVURU YAPACAKLARDA; 1.Greyder Operatörü sertifikasına sahip olmak, 2. Dozer Operatörü sertifikasına sahip olmak, 3. Ekskavatör Operatörü sertifikasına sahip olmak, 4. B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Başvuru yapan Adayların, belirtilen Belge ve Sertifikaları Isparta Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Birimine 10.02.2017 tarih saat 15:00′ a kadar elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Greyder Operatörü Kurstan

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Isparta Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu 14.02.2017 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : Isparta Belediye Başkanlığı KUTLUBEY MAH. 113 CAD. NO: 38
32350 ISPARTA MERKEZ
ISPARTA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ATABEY, EĞİRDİR, GELENDOST, ISPARTA MERKEZ, KEÇİBORLU, SENİRKENT, SÜTÇÜLER, ŞARKİKARAAĞAÇ, ULUBORLU, YALVAÇ, AKSU, GÖNEN/ISPARTA, YENİŞARBADEMLİ

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No 02462116104
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Geçici / Tam Süreli

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.