Banka Personel Alımları

İş Bankası Gişe Görevlisi Alımı

Yazan  | 

İş Bankası Gişe Görevlisi Alımı

İş Bankası personel alımı gerçekleştiriyor. İş Bankası bünyesinin personel ihtiyacını gidermek üzere satış , gişe ve operasyon servislerinde yer alacak personeller arıyor. Sizde bu pozisyonların birinde olmak istemezmisiniz. İş Bankası alacağı personellerini düzenleyeceği sınav ile alacaktır. Sizde İş Bankası ailesine iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, sınav bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışma Arkadaşları

TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.

İŞ TANIMI:

Bankamızın İstanbul Anadolu Yakasında yer alan şubelerinde; satış, gişe ve operasyon servislerinde görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek için alım sınavı düzenlenecektir.

ARANAN NİTELİKLER:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı,
  • 30 Temmuz 1985 ve sonrası doğumlu,
  • 30 Temmuz 2015 tarihi itibariyle, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan adaylarımız sınava başvuru yapabilecektir.Detaylı bölüm listesine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Documents/B%C3%B6l%C3%BCm%20Listesi.pdf

HATIRLATMALAR

Sadece başvuru koşullarını karşılayan ve nitelikleri uygun görülen adaylarımıza sınav daveti gönderilecektir. Sınava davet edilmeyen adayların katılması mümkün olmayacaktır.

Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular kayıtlı e-posta adresinize iletilecektir.

EK BİLGİLER:
Çalışma Şekli: Tam zamanlı
Çalışma Yeri

  • İstanbul Anadolu Yakası – Türkiye

Yayınlanma Tarihi: 14. 06. 2015
Son Başvuru Tarih: 06. 08. 2015
Sektörler

  • BANKA-FİNANS

 

Eğitim Durumu

 

  • Lisans Mezunu

Başvuruda Bulunmak için Buraya Tıklayınız.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.