İş Başvurusu

ING Bank İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

ING_Bank-logo-226470E664-seeklogo.comING Bank’ta çalışmak ister misiniz? ING Bank iş başvurusu ve ING Bank personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için ING Bank insan kaynaklarını araştırdık. ING Bank iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Küresel rekabete doğru önemli adımların atıldığı bu günlerde kurumların başarısı, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan ve kaliteli hizmet veren insan kaynağını istihdam etmeleri ve çalışanlarını bu doğrultuda sürekli eğitimlerle desteklemeleri ile doğrudan ilişkilidir.

ING Bank insan kaynakları alanında da liderliği hedefliyor… İnsan Kaynakları ve Eğitim sistemlerimiz ile güvenen ve güvenilen bir ekip, bankacılığı eksiksiz yapma taahhüdümüzü gerçekleştirmedeki en önemli gücümüzü oluşturuyor.

Bu taahhüdümüze ortak olmanın ötesinde, iş hayatında yükselmek ve Bankamızın büyümesinde pay sahibi olmak üzere sizi ING Bank’a bekliyoruz.

Bankamız bünyesinde uygulanmakta olan ücretlendirme sistemi ile organizasyonda benzer fonksiyonlara sahip işler gruplandırılarak “iş aileleri” oluşturulmuştur.

Yapılan işler, organizasyona katkı dereceleri ile personelin sahip olması gereken bilgi birikimi, problem çözme becerisi ve sorumluluk derecesine göre kademelendirilmiştir.
Ücret artışları, çalışanların görevleri, performansları, sektör ve banka ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak her yıl Nisan ayı itibarıyla yapılır.

Misyonumuz;

 1. “Kullanılabilir bilgi ve beceri sermayesi oluşturmak”tır.

Stratejilerimiz;

 • Doğru kişiye, doğru zamanda, doğru yöntemle, doğru amaçla eğitim vermek,
 • “Eğitim başarı için anahtardır.” ilkesiyle, kariyer yoluyla bağlantılı eğitimler vermek,
 • Kişisel başarının yanında ekip başarısına da inanan, iletişimi güçlü ING Bank’lılar yetiştirmek,
 • ‘Biz’ duygusunu güçlendirmektir.

Eğitimlerimizin amacı, çalışanşarımızın kariyer planlaması dahilinde katıldığı kariyer eğitimleriyle, teknik ve bireysel anlamda gelişimini sağlayarak, işinde yetkin olmasını kolaylaştırmaktır.

Eğitim sistemimiz, çalışanlarımızı göreve başladıkları günden itibaren eğitimle desteklemekte ve kariyer planları doğrultusunda her görevde ilgili eğitimlere devamlarını sağlamaktadır. Bu sistem, bir üst pozisyona yükselme koşullarına sahip olanlara ve görev değişikliği nedeniyle yeni görev üstlenen çalışanlarımıza, verimli olmaları için öncelik vermektedir.

Eğitimlerimiz konularına göre;

 • Kariyer Eğitimleri,
 • İşbaşı Eğitimleri,
 • Banka Dışı Eğitimler

olarak planlanır.

Kariyer Eğitimleri
Çalışanlarımızın kariyer gelişimleri doğrultusunda ne tür eğitimler alması gerektiği, kariyer eğitimleri başlığında, eğitim haritalarında belirlenmiştir.

Seçmeli Eğitimler
Çalışanların görev pozisyonuna ve iş koluna yönelik özel hazırlanmış belli periyotlarda duyurulan ve seçime sunulan içeriklerdir. Çalışanın, bağlı olduğu ünite yöneticisinin onayı ile seçebileceği eğitimlere katılım zorunlu değildir.

İşbaşı Eğitimleri
Sınıf eğitimleriyle birlikte çalışanlarımızın bulunduğu görevinde vizyonunu genişletmek ya da uzmanlaştığı konu dışında kariyeriyle bağlantılı olarak diğer ünitelerle temas kurmasını sağlamak amacıyla katıldığı eğitimlerdir.

Banka Dışı Eğitimler
Çalışanlarımızın mesleki bilgi ve deneyimini artırması amacıyla banka dışındaki yurt içi ve yurt dışı eğitim programlarına katılımıyla gerçekleştirilen eğitimlerdir.

Uzaktan Eğitim
Çalışanlarımızın sınıf eğitimleri haricinde bilgi seviyesini artırması ve düzenlenen sınıf içi eğitimlere hazırlık olması amacıyla gerçekleştirilen eğitimlerdir.

Eğitim merkezlerimiz;

 • İstanbul,
 • Ankara,
 • Adana,
 • İzmir

olmak üzere toplam dört tanedir. Eğitimlerimiz ağırlıklı olarak İstanbul Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır.

Unvan Bankacılık Deneyimi Eğitim Durumu
Müdür 6 tam yıl ve üzeri En az ön lisans mezunu
Yönetmen 5 tam yıl ve üzeri En az ön lisans mezunu
Yetkili 18 ay ve üzeri En az ön lisans mezunu
Yetkili Yardımcısı (Deneyimli) 1 tam yıl ve üzeri En az ön lisans mezunu
Sekreter (Deneyimli) 1 tam yıl ve üzeri En az ön lisans mezunu
Destek En az lise mezunu veya alanında 10 yıl tecrübeli

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.