İş Başvurusu

İkea İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

ikea-1-2FEA-5C39-F9E1-300x107İkea’da  çalışmak ister misiniz? İkea iş başvurusu ve İkea personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için İkea insan kaynaklarını araştırdık. İkea iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İkea’nın sahip olduğu vizyona sahip çıkacak takım arkadaşları aramaktayız. Çoğunluk için daha iyi bir günlük hayat yaratmaya ne dersiniz?

Günden güne büyüyen firmamız bünyesinde çalıştıracak sorumluluk sahibi, kendine güvenen, dürüst, işini severek yapacak kişileri aramaktadır. Çoğunluktan yana olan firmamız, Dünya’nın her köşesinden insanların ev dekorasyonunda yanlarında olmaya devam edecektir. Her kişinin cebine uygun fiyatlarla faklı zevk ve ihtiyaca göre ürün bulundurmayı hedeflemekteyiz. 35 ülkede 300 mağazamızla IKEA yaşam tarzını her eve taşımaktayız. IKEA ailesinde sizde yer almak istiyorsanız şu özelliklere sahip olmalısınız.

Mütevazı ve sorumluluk sahibi

Güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışmaya özen gösteren

İşini severek yapan ve öğrenmeyi amaç edinen

Bu özellikler sizde mevcut ise en yakın zamanda İkea iş başvuru formunu doldurmalısınız. İkea işbaşvurusunu doldurduktan sonra sizden bizden biri olmaya hazır olun.

İkea iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.