İş Başvurusu

Hes Kablo İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

logoHes Kablo’da çalışmak ister misiniz? Hes Kablo iş başvurusuve Hes Kablo personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Hes Kablo insan kaynaklarını araştırdık. Hes Kablo iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ülkemizin önde gelen kablo firmalarından birisi olan HES KABLO kablo ve tel sektöründe sağladığı başarı ve üstün performans sonucunda, bugün dünyaca tanınan uluslararası bir firma haline gelmiştir.
1974 Yılında enerji kabloları üretmek üzere kurulan firma, çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde bakır haberleşme kablosu, fiber optik kablo, Data ve LAN kablosu, enerji kablosu, aluminyum iletken, elektrolitik bakır tel, emaye bobin teli ve PVC granül üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek kablo ve tel sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur. Yapımı 2002 yılında tamamlanan yeni entegre tesislerde; 154 kV (maksimum 220 kV) ‘a kadar yüksek gerilim enerji kablosu üretimi, en son teknoloji ve yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.“Dünya Kalitesi” sloganı ile hareket eden firma, çeyrek yüzyılı aşan tecrübesi ve sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile HES markasını uluslararası saygın bir marka haline getirmiştir.

Üretim; 100,000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 400,000 m² alana sahip entegre tesislerde, ISO 9001 standartlarına göre ve ISO 14001 ve OHSAS 18001 gerekleri göz önünde bulundurularak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi yaklaşık 870 kişilik uzman bir ekip tarafından, en son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilir. Ulusal ve uluslararası gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ISO, TSE, VDE, ETLve KEMA gibi kalite belgeleri firmaya ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesidir. Uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre de üretim yapılabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontrollar sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilir ve yüksek kaliteli ürünün müşteriye ulaştırılması sağlanmış olur.

İstanbul Sanayi Odası’nın her yıl belirlemiş olduğu ilk 500 firma sıralamasında Hes Kablo, 2007 yılı verileri göz önüne alındığında 57. sırada yer almıştır. Yurtiçi pazarın yanısıra üretimin büyük bir kısmı dünyanın hemen her bölgesinde 110′ a yakın ülkeye gururla ihraç edilmektedir.

Hes Kablo’daki aktif iş ilanlarını görebilmek için buraya tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.