İşçi Alımı

Hassa Sulama Birliği İşçi Alımı

Yazan  | 

Hassa Sulama Birliği işçi alımı yapıyor. Hassa Sulama Birliği bünyesinde bulunan işçi ihtiyacını karşılamak üzere 1 kişilik pozisyon ile Beden işçisi alacak. Sizde Hassa Sulama Birliği iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

HATAY ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

HASSA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 02 Şubat 2017
Yayınlanma Tarihi : 24 Ocak 2017

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Kur’a çekimi 08.02.2017 Çarşamba günü saat 14.00’da Hassa Sulama Birliği Başkanlığı binasında noter huzurunda yapılacaktır.- Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için tebligat yapılacaktır. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. TALEBE BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDAN İŞE ALINACAK PAERSONELİN SU DAĞITIM ELEMANI OLARAK MİNİMUM 2 YIL 6 AY ÇALIŞMIŞ OLDUĞUNU SSK HİZMET DÖKÜMÜ İLE BELGELEMESİ GEREKMEKTEDİR.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
HASSA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI BİNASI 08.02.2017 14:00 – 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : DERVİŞPAŞA BULVARI YENİ MAH. 78/
HASSA
HATAY / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı HALİL SÖYLEMEZ
Ünvanı BİRLİK BAŞKANI
Telefon No 05336237425
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Geçici / Tam Süreli

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.