Maaşlar

Galatasaray Nelsson Maaşı Ne Kadar Belli Oldu! Kriz Çıkartacak!

Yazan  | 

Galatasaray Spor Kulübü futbolcu maaşları belli oldu. Galatasaray Nelsson maaşı ne kadar oldu, futbolcu maaşları 2023 sorusuna cevap arayan futbol severler için detaylar şu şekilde.

Victor Nelsson maaşı 2 Milyon Euro olarak açıklandı.  Diğer futbolcular açıklanan rakamlar için kriz çıkartacakları düşünülse de Futbol Kulübü bugünlerde mali olarak hareketli görülüyor. Boey tarafında ise yeni rakam açıkladı. 1.5 Milyon Euro aylık ödeme yapılacağı ifade edildi.

Henüz 24 yaşında olan Nelsson oyunculuk kariyerinde Galatasaray ile 2027 yılına kadar kontrat imzaladığı açıklandı. Daha önceki maaşı 1.3 milyon olarak belirlenmiş olan Nelsson’a 700 Bin Euro artış yapıldı.

Galatasaray sağ bek oyuncusu Sacha Boey ise daha önceki maaşı 480 bin euro olarak açıklanmıştı. Gazete manşetlerine yansıyan Galatasaray’da maaş sıkıntısı haberlerinde  takımın kilit isimlerinden Kerem Aktürkoğlu’nun 480 bin Euro kazandığı açıklandı. Tete ise 2,8 milyon Euro maaş alıyor. Futbolcular arasında kriz an meselesi.

İşçi personel alımı olarak futoblcu maaşları 2023 yılında ne kadar oldu sorusuna yanıt vermeye devam edeceğiz. Fenerbahçe, Trabzonspor, Beşiktaş Futbol kulüplerindeki maaş gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.