İş Başvurusu

Filli Boya İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

indirFilli Boya’da çalışmak ister misiniz? Filli Boya iş başvurusu ve Filli Boya personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Filli Boya insan kaynaklarını araştırdık. Filli Boya iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Çalışanlarımızın katkısıyla bu günlere gelen Betek;

Genel Müdürlük,
Gebze Üretim Tesisleri,
Kayseri Üretim Tesisi,
Mısır Üretim Tesisi,
Bölge Müdürlükleri ve Şefliklerden oluşan, sektör lideri bir firmadır.

Betek bünyesinde genel çalışma saati uygulaması hafta içi 08:00-18:00 arası olup, bölümlerin iş planlarına göre esnek çalışma sistemleri uygulanmaktadır.

Tesislerimizde çalışanlarımıza ve işbirliği içinde olduğumuz bayi ve ustalarımıza eğitim-seminer verme ve toplantılarımızı gerçekleştirme amacıyla kullandığımız çeşitli büyüklüklerde, donanımlı eğitim ve toplantı salonlarımız bulunmaktadır.

Betek’te çalışanlarımıza İş Kanunu gerekliliklerine ilave olarak birçok yan fayda sağlanmaktadır.

Betek’te ücret yönetimi konusunda uluslararası geçerliliği olan ücret sistemleri uygulanmaktadır. İş değerleme çalışmaları, piyasa koşullarına ve performans ücret seviyesi çalışmalarının temelini oluşturmaktadır.Ücret dışında tüm çalışanlarımıza özel sağlık sigortası, isteyen çalışanlarımıza bireysel emeklilik imkanı sağlanmakta, evlilik ve doğum gibi özel günlerde hediyeler verilmekte, yemek ve ulaşım imkanları tanınmaktadır.

Betek’i Geleceğe Taşıyacak, Sürdürülebilir Başarıyı Sağlayacak Kişileri İşe Alırız

Betek’te işe alım sürecinin amacı, üstlenecekleri pozisyonun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirecek, şirketin yapısıyla uyum göstererek şirkete sağladığı katkıyı sürekli arttırabilecek kişilerin, sağlıklı yöntemlerle ve fırsat eşitliği doğrultusunda ayrımcılık yapmadan şirkete kazandırılmasıdır.

Başvurular e-posta, web sitesi, şirket çalışanlarının ya da danışman firmaların önerileri gibi farklı kaynaklardan iletilebilir. İletilen tüm başvurular Betek İnsan Kaynakları başvuru veritabanında tutulur.

Betek’e ve pozisyona en uygun adayları işe alabilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm sorumluları görüşmeler yapmaktadır. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından görüşmelerde kişinin yetkinlikleri, kişilik özellikleri, kurum kültürüne uyumu gibi kriterlerle ilk değerlendirme yapılır. İlgili bölüm ise adayın teknik bilgisini, ekibe uygunluğunu, işi istenilen düzeyde yapacak tecrübe ve yetkinliğe sahip olup olmadığını değerlendirir ve adaya işin detaylarını aktarır. Ayrıca işe alım sürecinde objektifliği arttırmak için kişilik özellikleri ve nitelikleri belirlemeye yönelik çeşitli analiz ve testler uygulanmaktadır.

Başvurularınız için; www.kariyer.net üzerindeki ilanlarımızı takip ediniz.

Staj Uygulamamız

Betek olarak, sektörümüzün nitelikli iş gücü gelişimine katkı sağlamak ve öğrencilerin okullarda almış oldukları teorik bilgilerin uygulamalarını görebilmelerine yardımcı olmak amacıyla lise ve üniversite öğrencileri için staj imkanı sunmaktayız. Ayrıca başarılı stajyerlerimizi ilerde oluşabilecek pozisyonlara da yönlendirmekteyiz.

Şirketimizde staj yapmak isteyen öğrenciler insan.kaynaklari@betek.com.tr adresinden veya okulları aracılığıyla staj başvurusunda bulunabilirler. Yaz dönemi staj yapacak öğrencilerimiz Mayıs ayı sonuna kadar, kış dönemi staj yapacak öğrencilerimiz Ağustos ayı sonuna kadar başvuruda bulunabilirler.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.