İşçi Alımı

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Devamlı İşçi Alımı

Yazan  | 

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Devamlı İşçi Alımı

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü işçi alımı gerçekleştiriyor. Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinin işçi ihtiyacını karşılamak üzere sürekli olarak çalışacak işçi alıyor. Sizde Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE 1 DAİMİ PROSES İŞÇİ AÇIKTAN ALINACAKTIR

Teşekkülümüz Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve Bağlı Ortaklıklarının 2015 yılına ait Genel Yatırım ve Finansman Programına İlişkin 30.09.2014 tarih ve 2014/6842 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Kararın 4. Maddesinin 5. fıkrasında yer alan hüküm uyarınca; Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 1 işçinin açıktan alınması Yönetim Kurulumuzun 11.06.2015 tarih ve 635/1 sayılı oturumlarında tasvip edilmiştir.

Buna göre ilgili mevzuatında belirtilen usul ve esaslar ile genel hükümler dahilinde Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne Lise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi Bölümü mezunu 1 Proses İşçisinin il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne 18.06.2015 tarih ve 21370 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 1 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.