Sözleşmeli Personel Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli 48 Personel Alımı

Yazan  | 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyurusuna göre bünyesindeki memur personel eksikliği için farklı pozisyonlarda sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diğer Sağlık Personeli ve Hemşirelik kadrolarında toplamda 48 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapacak ancak adaylarında başvuru yapabilmeleri için Kamu Personeli Seçme Sınavından Yeterli puan almış olmaları gerekmektedir.

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR:

1. T.C. vatandaşı olmak,

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3. Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasma ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşılar suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas,ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarmdan mahkum olmamak.

4. Askerlik Durumu itibariyle;

a) Askerlikle ilgisi bulunmamak,

b) Askerlik çağma gelmemiş bulmamak.

c) Askerlik çağma gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

5. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasma engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

6. Ortaöğretim mezunlan için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP94 puam değerlendirilecektir. Önlisans mezunlan için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanı değerlendirilecektir. Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP3 puam değerlendirilecektir

BAŞVURULAR: 

Adayların başvurularım en geç 29/06/2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar, www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Ayrıca İlanın tam metninden alım kadrolarına, başvuru için istenilen belgelere ulaşarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.