Eleman Alımı

Dizayn Grup Personel Eleman Alımı Başvurusu 2015

Yazan  | 

Dizayn Grup Personel Eleman Alımı Başvurusu 2015

Dizayn Grup Personel Eleman alıyor. Sizde Dizayn Grup ailesine katılarak iyi bir iş ve kariyer sahibi olmak istemezmisiniz? Dizayn Grup Türkiye de boru sanayisine adını duyurmuş bir şirkettir. Dizayn Grupta işe başlamak size büyük bir avantaj olacaktır. Özellikle de ülkemizde olan işsizlik sorunları karşısında sizlere bir umut kapısı olacaktır. Her gün çıkarmakta olan iş ilanları ile hem tecrübeli adayları hemde tecrübesiz adayları da alıyor. Yani daha önce hiç bir yerde referansınız olmasa bile Dizayn Grupta yapacağınız referans sizlere iyi bir kariyer fırsatı olacaktır. Geleceğinizi Dizayn Grupta kurmak için yapmanız gereken alt kısımda vermiş olduğumuz firmanın bilgilerini ve genel personel bilgilerini okuyarak bulunan bağlantıdan başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Dizayn Grup çalışanlarına sürekli eğitimler vererek, çalışanların uyum içerisinde motivasyonu yüksek, sürekli öğrenimler içerisinde olan,  yetenekleri gelişmiş, bireysel sorumluluk alabilen ve her zaman değişime açık personel ve elemanlar yetiştirmektedir. Dizayn Grup çalışanların esnek, rekabetçi düşünen, yenilikçi, toplam kalite biçimini yaşan felsefesi haline getirmiş ve gelişime hızlı ayak uydurabilen personeller büyütmeyi amaçlayarak her zaman piyasada hem çalışanları hemde kalite konusunda yerini korumuştur.

Dizayn Grup şirketinde bir çok iş imkanı bulunur bunlar bazı pozisyonlara yönlendirilir. Birçok pozisyon bulunmaktadır, çeşitli mühendislik dalları, çeşitli makine operatörleri, Mağaza personelleri( kasiyer, mağaza personeli, satış personelleri, müdürler), Çeşitli ustalar ve elemanlar gibi bir çok iş alanında açıkta olan pozisyon bulunmaktadır. Sizde böyle alanlarda eğitiminiz varsa ve daha önce hiç referansını yoksa Dizayn Grupta işe başlamak size iyi bir fırsat olacak ve devamlı bir işiniz olacaktır.

Ayrıca Dizayn grup 2014 yılında aldığı personelleri çok memnun bırakmış ve dahada büyümekte olan şirketleri ile 2015 te de bir çok personel alacaktır.

Dizayn Grup Personel Eleman Alımı ilanına başvuruda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ve ayrıca Dizayn Grup un resmi sitesini ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.