Banka Personel Alımları

DenizBank Personel Eleman Alımı 2015

Yazan  | 

DenizBank Personel Eleman Alımı 2015

DenizBank Türkiye’nin önde gelen bankacılık sektörleri arasında lider sayabiliriz. DenizBank ülkemizde bulunan bir çok şubesi ile halka hizmet etmektedir. Tabi’ki bu doğrultuda hizmet ile birlikte personele’de ihtiyaç duymaktadır. Deniz Bank  Aralık 2013 itibariyle toplamda 14,412 kişi ve yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 724 şubeye halka ve çalışanları ile hizmet vermektedir. Sizde DenizBank çalışanları arasında olmak istemezmisiniz? DenizBank her geçen gün açtığı şubeleri ile bir çok boşta bulunan pozisyonu ile birlikte çalışan aramaktadır. Alt kısımda DenizBank’a ait olan kısa tarih bilgisine ve kariyer olanaklarına ulaşabilirsiniz. Ve ayrıca alt kısımda verilmiş olan bağlantı yardımı ile boşta bulunan güncel iş pozisyonlarına ve başvurulara ulaşabilirsiniz.

DenizBank, 1938 yılında, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet bankası olarak kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınmıştır. Ekim 2006’da, Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından biri olan Dexia tarafından Zorlu Grubu’ndan satın alınan ve 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

DFHG, stratejik büyüme hedefi paralelinde genişleyen organizasyon/şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine uygun olarak mevcut kadrolarına yenilerini eklemeye devam etmiş, Aralık 2013 itibariyle de toplamda 14,412 kişi ve yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 724 şubeye ulaşmıştır.

DenizBank’ta Kariyer

İnsan merkezli bir politika benimseyen DenizBank, insan kaynakları uygulamalarında eğitim ve kariyer olanaklarıyla, çalışanlarına verdiği değeri göstermektedir.

DenizBank’ta çalışanları ‘asistan’ unvanından ‘Genel Müdür’ unvanına uzanan bir yol beklemektedir. Kariyer planlaması; asistan, uzman yardımcısı, uzman, yetkili, yönetmen ve üstü unvanlar şeklinde devam etmektedir.
Geleceğin, çalışanlarının gelişimiyle birlikte şekilleneceği düşüncesini benimseyen DenizBank, insan kaynakları uygulamalarını bir ‘değerlendirme’ aracı değil, ‘gelişime’ aracı olarak görmektedir. Performans Gelişim Programı (PGP) çalışanlar için bir davranış rehberi olmanın yanı sıra aday seçme ve yerleştirme, kariyer planlama, eğitim ve geliştirme gibi konularda bir başlangıç noktası kabul edilmektedir. Bu program ile birlikte yöneticiler ve astları arasında güçlü ve etkin bir ‘geri bildirim’ platformu sağlanması amaçlanmıştır.

DenizBank Personel Eleman alımı ilanına başvuruda bulunmak için ve boşta bulunan pozisyonlara bakarak kendinize uygun iş alanına başvuruda bulunmak için Buraya Tıklayınız.

1 Comment

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.