İş Başvurusu

Darty İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

darty-logoDarty’de çalışmak ister misiniz? Darty iş başvurusu ve Darty personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Darty insan kaynaklarınıaraştırdık. Darty iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Darty, İngiltere menşeli Kesa Electricals plc şirketler grubunun beyaz eşya ve elektronik alanındaki perakende zincir mağazalar şirketidir.Kesa Electricals, yedi değişik marka ve Avrupa’nın 10 ülkesindeki 800′den fazla mağaza ile,
Avrupa’nın en büyük 3. elektrikli aletler perakende grubudur.

Darty, Avrupa’nın 5 ülkesinde yaklaşık 240 mağazası ve 10.000′in üzerinde çalışanı ile müşterilerine satış öncesi,
satış ve satış sonrasında daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için her gün seferberlik içindedir.Her gün Avrupa’nın dört bir yanında yüzlerce Darty hizmet aracı ve ekibi müsterilere satın aldıkları ürünlerin teslimatını ve montajını yapar, onlara ürünlerin kullanımı ile ilgili egitim verir.Darty’nin misyonu: 100% müşteri memnuniyeti’dir.Darty’ye iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki e-mail adresine cv’nizi gönderin. hr@darty.com.tr Darty’deki boş pozisyonları incelemek için aşağıdaki linke tıklayınız.
http://www.darty.com.tr/

1 Comment

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.