İş Başvurusu

Collezione İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

3Collezione’da çalışmak ister misiniz? Collezione iş başvurusuve Collezione personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Collezione insan kaynaklarını araştırdık. Collezione iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

En önemli Kaynağımız, insanımızdır…

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve iyi yetişmiş insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek;  insanımızın yeteneklerinden, ve yaratıcılığından yararlanmak; verimliliklerini artırmak; gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliğinin, dayanışmanın yeşerdiği huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak Collezione Ailesi’nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Collezione’de ‘insan’ gerçek kaynak  görülürken, takım çalışması da en önemli başarı kaynağı olarak kabul edilmektedir.

Çalışanlar arasında karşılıklı güven ve işbirliğinin sağlanarak bunun yansımalarının görülmesi, verimli ve yüksek kaliteli işgücünden oluşan bir ortamın yaratılması; takım çalışmasına yatkın, esnek, bilgi paylaşımı yüksek çalışanların katılımıyla desteklenen yönetim anlayışının uygulanmasının sağlanması amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bu amaçla  , çalışanlara sürekli İnsan Kaynakları & İş Hukuku Yönetimi, Performans Yönetimi, Kurum Kültürü ,Vizyon, Misyon ve Değerlerle Şirket Yönetimi, Stratejik  Planlama , Bütçe ve Performans Yönetimi, Maliyet Analizi, Hazır Giyimde Üretim Planlaması, Toplam Kalİte – Süreç Yönetimi ve Kalite Politikası, strateji nedir? gibi konularında eğitimler verilmektedir.

Amacımız, “kendini sürekli geliştirebilen , mutlu çalışanlara sahip, başarılı bir şirket olmak”tır.

Buradan Collezione’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.