İş Başvurusu

Ciner Yayın Holding İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

cinerCiner Yayın Holding’de çalışmak ister misiniz? Ciner Yayın Holding iş başvurusu ve Ciner Yayın Holding personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Ciner Yayın Holding insan kaynaklarını araştırdık. Ciner Yayın Holding iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ciner Yayın Holding, Ciner Grubu’nun medya alanında yazılı ve görsel yayıncılık, alanlarında hizmet sunan kuruluşudur. Ciner Grubu’nun medya alanındaki diğer şirketleri;Ciner Medya Yatırımları,  GD (Gazete Dergi), C Yapım Filmcilik, Ciner Matbaa Yayımcılık, Ciner Gazete Dergi, Haber Türk Televizyon ve Radyo Yayıncılığı A.Ş.’dir. Sürekli değişim ve yenilikler peşinde koşan Ciner Grubu dünyada ve yaşadığımız rekabet koşulları içinde iş yaptığı sektörlerde alanının en iyisi olmayı hedeflemiştir.
Ciner Grubu, pek çok alanda, Türkiye’nin en kalifiye işgücünü istihdam etmektedir. Enerji ve madencilikten, medyanın her alanına kadar, her konuda, ‘uzmanlaşmış işgücü’ Ciner Grubu’nun insan kaynakları politikasinin en önemli prensiplerinin başında gelmektedir. Bugün Ciner Grubu’nun sahip olduğu işgücü, eğitim düzeyi yüksek, kalifiye ve kendi alanında profesyonelleşmiş çalışanlardan oluşmaktadır.

Ciner Yayın Holding A.Ş.
Medya’da Öncü Kuruluş…
Ciner Yayın Holding A.Ş ; Ciner Medya Grubu’nun vizyon ve misyonuna uygun olarak,  internet sistemi dahil görsel,  işitsel ve yazılı yayıncılıkla ilgili  stratejik hedeflerin belirlendiği,  buna uygun yapılanma ve politikaların planlandığı,  gelişmelerin takip ve kontrol edildiği ve gerektiğinde güncelleştirildiği,  bir anlamda Ciner Medya Grubunun yönetim fonksiyonlarının bütününü yerine getiren bir şirkettir.
Şirket 14 Eylül 2007 tarihinde kurulmuş,  Türk Medya sektörüne önemli katkılar sağlamaya ve her alanda öncü kuruluş olma fonksiyonlarını yerine getirmeye  başlamıştır.
Bloomberg TV
İş dünyasını yakından takip edenler için, Finansal Bilgi Kanallarının öncüsü lider ekonomi kanalı Bloomberg TV, Ciner Medya Grubu ortaklığıyla Türkiye’de yayın hayatına başlamıştır. Bloomberg Medya Hizmeleri 68 ülkede 145 temsilcilikte, 2.200′den fazla haber profesyoneli ile tüm dünyaya yayılmış durumdadır.

Gazete Dergi (GD)
GD Gazete Dergi yepyeni bir dergi grubu olup, yeni olduğu kadar da iddialıdır. Çünkü yurtdışında tiraj rekorları kıran dergileri yayın felsefesini tamamen koruyarak ülkemize getiren kendi dilimizde, Türkçe olarak onbinlerce okura ulaştıran bir dergi grubudur.
Türkiye’nin en iyi erkek dergisi FHM, kadınlara dair her şeyi içeren Marie Claire, dekorasyon ve tasarımı tüm zenginliğiyle sunan Marie Claire Maison ve Türkiye’nin ilk alışveriş dergisi Süper Alışveriş GD Gazete Dergi’nin ürünleridir.

CİNER MEDYA TV HİZMETLERi A.Ş.
Habertürk Televizyonu ,  Ciner Medya Grubu’na 16 Kasım 2007 tarihinde katılmıştır.
Haber ağırlıklı televizyon kanalları içinde Türkiye’de ilk sıralarda yer alan Habertürk Televizyonu ,  Ciner Medya Grubu’na katılmasıyla birlikte daha da güçlü bir şekilde Türk Televizyonculuğu’ndaki yerini alacaktır.

Ciner Gazete Dergi Basım Yayıncılık San. ve Tic. A.Ş.
Yazılı Basın’ın Lider Adayı..
Şirket 14 Eylül 2007 tarihinde ,  Radyo ve TV dışındaki Gazete , Dergi , Kitap , mecmua ve benzeri her türlü mevkutenin baskıya hazırlanması , basımı ,  bastırılması , dağıtımı , dağıttırılması , ithalat ve ihracatının yapılması ile yazılı basına ilişkin diğer hizmetlerin yürütülmesi amacıyla kurulmuştur.

Habertürk Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.
Şirket , 13 Eylül 2007 tarihinde , Gazete , mecmua , dergi , kitap , broşür ve benzeri her türlü mevkutenin baskıya hazırlanması , basılması , bastırılması , yayınlanması , dağıtılması , dağıttırılması , ithalat ve ihracatının yapılması , yurt içinde pazarlama ve ticaretinin yapılması amacıyla kurulmuştur. Bu maksatla İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’de son derece modern matbaa tesislerinin kurulması ve işletilmesi faaliyetlerine de başlamıştır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.