İş Başvurusu

Boyner İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

Boyner_logoBoyner’de çalışmak ister misiniz?Boyner iş başvurusu ve Boyner personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Boyner insan kaynaklarını araştırdık. Boyner iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Boyner Büyük Mağazacılık merkez ofis ve mağaza kadrolarındaki takım arkadaşlarımızı belirlerken izlediğimiz adımlar aşağıdaki gibidir:

1. Adım: Başvuru:

Boyner Büyük Mağazacılık bünyesindeki açık pozisyonları web sitemizdeki Açık Pozisyonlarbölümünden ve kariyer.net’ten takip edebilirsiniz. Başvurunuz bize ulaştığında size bilgilendirme yapılacaktır. Tecrübenize ve özelliklerinize uygun, açık bir pozisyon yok ise, Özgeçmiş Havuzubölümünden özgeçmişinizi gelecekteki pozisyonlar için değerlendirilmek üzere bizle paylaşabilirsiniz.

2. Adım: Ön Değerlendirme:

Başvurularınız ve özgeçmişleriniz, uzman İnsan Kaynakları ekiplerince incelenerek ön değerlendirmeden geçirilmektedir. Adayın pozisyona uygunluğunun yanı sıra, tecrübesi, eğitimi, yetkinlikleri ve hedefleri de bu süreçte değerlendirilmektedir.

3. Görüşme:

Özgeçmişine uygun bir pozisyon bulunan adaylar, Insan Kaynakları ekibimiz tarafından görüşmeye davet edilmektedir. Bu görüşme, her iki tarafın da birbirini daha yakından tanıması ve beklentilerini öğrenmesini hedeflemektedir. Başvuru sürecinin ilk görüşmeden sonraki kısmı, başvurduğunuz pozisyona göre değişkenlik gösterebilir. İlk görüşme ardından adaylara en kısa sürede dönüş yapılarak sürecin geri kalanı hakkında bilgi verilmektedir.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.