İşçi Alımı

BOTAŞ İşçi Personel Eleman Alımları 2014

Yazan  | 

BOTAŞ İşçi Personel Eleman Alımları 2014

BOTAŞ hergeçen gün iş olanaklarını büyütmekte ve yeni personeller almaya devam etmektedir. BOTAŞ ta çalışma fırsatını sizde yakalayabilirsiniz. BOTAŞ personel alımı ilanında sizde yararlanabilirsiniz. BOTAŞ Türkiye çapında personel eleman ilanları çıkartıyor. Sürekli büyümekte olan BOTAŞ herzaman bir çalışana ihtiyaç duymaktadır. Sizler için BOTAŞ insan kaynaklarını ve tarihini araştırdık.

BOTAŞ Hakkında 

BOTAŞ , petrol ve doğal gaz faliyetlerine liderliğini yürütmektedir. BOTAŞ 15 Ağustos 1974 yılında kurulmuş olup, Türkiye’nin enerji kaynaklarının çeşitlendirilmesi ve güçlendirilmesi ni ele alarak başta boru hatlarını ile petrol taşımacılığı yapmıştır. Yapmış olduğu faliyetler 1987 yılından beri baru hatları ile doğal gaz taşımacılığı ve doğal gaz ticareti ile büyümüş bir şirkettir. Yapmış olduğu hizmetle ticari bir kimlikte kazanmıştır.

BOTAŞ Vizyonu

Türkiye’yi petrol ve doğal gaz birimlerinde bir enerji ağı haline getirirken, ulusal ve uluslararası fırsatlarını değerlendiren, dünyada saygın, kendi bölgesinde lider ve sektöründe yönlendirici bir kuruluştur.

BOTAŞ Misyonu

Uluslararası kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve yüksek teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı yaratırken, kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir yapı ile ulusal ve uluslararası pazarlara enerji sunmaktır.

BOTAŞ çıkartmış olduğu güncel daimi işçi alımı ilanları ile bir çok kişinin yüzünü sevindirmektedir. BOTAŞ’ın çıkartmış olduğu ilanlar alt kısımda verilmektedir.

BOTAŞ Hanak Komprosör İstanbul Daimi İşçi Alımı

BOTAŞ Hanak Komprosör İstanbul Daimi İşçi Alımı İlanı İçin Buraya Tıklayınız.

BOTAŞ Hatay Daimi İşçi Alımı 2014

BOTAŞ Hatay Daimi İşçi Alımı 2014 İlanı İçin Buraya Tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.