İş Başvurusu

Atlasjet işçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

atlasjetAtlasjet’te  çalışmak ister misiniz? Atlasjet iş başvurusu ve Atlasjetpersonel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Atlasjet insan kaynaklarını araştırdık. Atlasjet iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Atlasjet Öger Holding tarafından 14 mart 2001 tarihinde kurulmuştur. İlk uçuşunu 1 haziran 2001 tarihinde gerçekleştiren iç ve dış hatlarda yük ve yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Günümüzde Öger Holding hisselerini ETS Grub’a devretmiştir, Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy olmuştur. Orhan Coşkun ise şirketin genel müdürü olmuştur. Şu anda 16 tane uçağı bulunan firmanın 10 tane de siparişi bulunmaktadır. 12 ayrı noktaya uçuş gerçekleştirmektedirler. 2007 yılında Isparta’da düşen uçakları nedeniyle 57 kişinin ölmesiyle sonuçlanmıştır. Uçakta 6 tane bilimadamınında olduğu yolcular arasında Süleyman Demirel Üniversitesi’nin davetlisi olarak konferans vermek amacı ile bulunan bilimadamlarıda bulunmaktaydı.

http://cmss.atlasjet.com/tr/iletisim/genelmudurlukcagrimerkezi

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.