Sözleşmeli Personel Alımı

Atatürk Üniversitesi 121 sözleşmeli personeli alacak

Yazan  | 

Atatürk Üniversitesi 121 sözleşmeli sağlık personeli alacak. Yayımlanan alım ilanına göre Üniversitenin Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Veteriner Fakültesi Dekanlığı ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere eczacı, hemşire, psikolog,Sağlık Teknikeri ve Röntgen Teknisyeni unvanlarında alımlar yapılacak.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Veteriner Fakültesi Dekanlığı ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı bünyesinde giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (b) fıkrası uyarınca sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların” Ek 2. maddesinin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen unvanlarda,2020 yılı KPSS (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle 121 sözleşmeli personel alınacaktır.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

1- KPSS Sınav Sonuç Belgesi

2- Başvuru Formu

3- Mezuniyet Belgesi (diploma ön ve arka yüzü veya karekodlu e-Devlet kapısı çıktısı)

4- Askerlik Durum Belgesi

5- 1 Adet Fotoğraf

6- Adli Sicil Durum Belgesi (e-Devlet kapısından oluşturulmuş belge)

7- SGK Hizmet Dökümü karekod lu e-Devlet kapısı çıktısı

Yerleştirilmeye hak kazanan adayların isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 15 (onbeş) iş günü içerisinde http://www.atauni.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.